Hakkımızda

POWERLINK YAZILIM VE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ

1995 yılından itibaren müşteri memnuniyetini esas alan Powerlink Bilgisayar , genç dinamik kadrosuyla, sektördeki yatırımları, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite politikasıyla, satış öncesi ve sonrası vermiş olduğu güler yüzlü hizmet ile sektördeki lider firmaların tercihi haline gelmiştir.

Türkiye’de uluslararası standartlarda, lider bir yazılım firması olmayı amaçlayan Powerlink Bilgisayar, Ticari yazılımlarda yeni ve güncel yaklaşımıyla ve Son teknolojiyi kullanarak ürettiği yazılımlarla, kullanıcılarına yeni nesil çözümler üretmektir.

Müşteri odaklı düşünme ve üretim yaklaşımının sonucu olan E-ticaret yazılımları ile güncel ihtiyaçlara cevap veren ve kullanıcıların günlük ticari işlemlerinin bire-bir yansıtıldığı yazılımlar oluşturmak ve bu yazılımlar ile küresel düzeyde rekabet ortamında kullanıcılarının sahip olması gereken tüm verimlilik ve karar/destek sistemi ihtiyaçlarını karşılamaktır.

22 yıl önce çıktığımız bu yolda, gerçekleştirdiğimiz birçok dijital işin bugün ticaretin asıl mecrası olduğunu gördüğümüzde hedefimize ulaştığımızı hala ilk günkü heyecan ile anlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Yazılım ve bilgisayar teknolojileri konusunda ve verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olma amacıyla yolumuza devam ederek, uzman olduğumuz konularda başarılı ve örnek bir şirket olmak.

Kaliteyi uygun fiyatla sunarak insanların işlerini pratikleştirmek, daha sağlıklı bir yaşam kalitesini yakalayarak, çevreye duyarlı, bilgi birikimimizi ve yüksek teknolojimizle farkı yaratan bir şirket olmak.

Firma olarak ayakta durabilmemizin tek yolu olarak gösterilen katma değer oluşturmak, bunu yaparken dünya standartlarını yakalamak, bunu yapmak için globalleşen dünya standartlarına uygun kalite de üretim yapmak ve kalite çıtamızı sürekli olarak yükseltmektir.
Sektörde başarıya dönüştürdüğümüz gücümüzü; önceliklerimize uygun olarak belirlediğimiz ve sıkı sıkıya bağlı olduğumuz ilkelerimizden alarak, her geçen gün daha iyiye giderek, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmektir.

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız yazılım sektöründe çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren çalışanların eğitimine önem veren yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz.
Powerlink Bilgisayar olarak, deneyimli çalışmalarımız süresince elde ettiğimiz: sektörümüzde takip eden değil, takip edilen olmamızdır. Değişen koşullara uyum içinde devamlı gelişmemiz, müşteri tatminini sağlayarak, tüm ihtiyaçlara zamanında ve çözüm odaklı cevaplar üreterek, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

ysmoffice

Sektörünüze özgün web sitesi, kurumsal kimlik çalışması, sektörünüze özgün seo optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve google çözümleri için hizmet paketlerimizden yararlanın.


web-design-agency

7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar. Uygun maliyetli reklam, tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.