Web Tasarım

Kurumsal firmalar, kişiler, kurumlar veya çeşitli organizasyonlar hedef kitlesine ulaşabilmek için web dünyasında yerini almak için yarışıyor. Web siteniz doğru bir altyapı ve tasarım ile hazırlandığında hedef kitlenize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.

Powerlink olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi, işinizi, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi en iyi şekilde analiz ederek size en uygun, benzersiz, amaca uygun, güncel ve dinamik web tasarımını oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz dinamik web tasarımı ile statik web sitesi yanı sıra herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan günün şartlarına uygun olarak sitenizin yönetim panelinden günün ihtiyaçlarına göre web sitenize yeni materyaller ekleyebilir, dilediğiniz an lokasyon farketmeksizin her yerden güncelleyebilirsiniz.

web-tasarim-hizmeti

Web Tasarımı Hizmeti

Web Sitesi sadece prestij ürünü değil firmanızın önemli bir yatırımıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte firmalar pazarlama bütçelerinin önemli bir bölümünü internete ayırmaya başlamıştır. Çünkü internet sonuçları ölçümlenen, takip edilebilen ve her aşamasında kontrol edilebilen, uygun maliyetle optimum çözümler sunmaktadır.

Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Neden Web Sitesi Tasarımı Yaptırmalıyım ?

Türkiye’de ve dünyada hızla yaygınlaşan internet kullanımı sebebi ile bu kitleye ulaşmak için web siteniz olmalı.

Normal şartlarda lokasyon sebebi ile ulaşamayacağınız hedef kitlelerine web siteniz ile ulaşmanız çok kolaydır. Web sitenize dünyanın her yerinden ulaşılabileceği için dünyanın her noktasındaki hedef kitlelerinize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal firmalar, kişiler, kurumlar veya çeşitli organizasyonlar kendi tanıtımlarını yapabilirler.

Ürün ve Hizmetlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Sanal ortamda işletmenize ait bir şube gibi çalışır.

Güven ve İtibar sağlarsınız.

Daha az zamanda daha çok kişiye ulaşırsınız.

Daha az maliyetle daha çok reklam yapabilirsiniz.

Etkili yaygın ve ekonomik pazarlama aracıdır.

Ve burada sayamadığımız bir çok nedenden dolayı artık internet sitesi sahibi olma zamanınız geldi. Bizimle irtibata geçerek size uygun, ihtiyaçlarınıza uygun en optimum web site tasarımını yapabiliriz.

Web Tasarım Süreçleri;

Öncelikle sizi, işinizi, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi en iyi şekilde analiz ederek, beklentilerinizi ve ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçiyoruz.

Alınan izlenimler akabinde uygulamaya geçirilecek fikirler müşterisi ile paylaşılır ve mutabık kaldığımız fikirler projelendirilerek web tasarımına başlanır.

Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, kod geliştirme, kod yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi, testler, yayına geçiş, eksiklik veya hatalara karşı sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için tüm aşamaları müşteri ile birlikte çalışılması gerekmektedir.

Web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılıp yayınlanması tek başına yeterli değildir. Web sitesinin sürekli güncel kalması ve internet ortamında yayılması en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki konu daha vardır.

Web sitesinin günün şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli güncel kalması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir. İçerik yönetim sistemi ile sitenizde istediğiniz bir alanda ekleme, silme ve yeni girişler yapabilirsiniz.

Web sitesinin yapılması ve güncellenmesi hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. SN Bilişim bu yönü ile bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da Google için herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Google da istenen konumlara gelinmesi ancak Google AdWords ile mümkün olmaktadır.

.

Statik Web Sitesi Nedir?

Kodlamasında asp, asp.net, php vb. gibi programlama dillerini barındırmayan web sitelerine yani sadece metin biçimlendirme dili olan HTML ile kodlanmış web sitelerine “Statik Web Sitesi” diyoruz.

Dinamik Web Sitesi Nedir?

Dinamik web sitesinde, farklı içerikler siteniz için oluşturulmuş olan bir veritabanında saklanır ve sayfa çağrıldığında o sayfaya ait bilgiler veritabanından çağırılarak HTML kodları içinde ekrana yazdırılır.