Statik Web Sitesi

kurumsal_tasarim

Statik Web Sitesi Nedir?

Kodlamasında asp, asp.net, php vb. gibi programlama dillerini barındırmayan web sitelerine yani sadece metin biçimlendirme dili olan HTML ile kodlanmış web sitelerine “Statik Web Sitesi” diyoruz. Kod yapısı olarak HTML ve bunun yanında CSS ve Flash uygulamalar barındırabilen yapılardır. Küçük ve orta ölçekli firmaların tercihi genellikle bu tip statik web siteleridir.

Statik web sitelerinde, site yönetim paneli olmaz ve bu sitelerdeki tüm yapılacak olan yeni eklemeler ve değişiklikler işin uzmanları tarafından yapılır.

Statik Web Sitesinin Avantajı Nedir?

Statik Siteleri, dinamik web sitelerine göre çoğu zaman görsel dizayn ve yerleşim bakımından daha kolaydır ve bunun sonucu olarak göze hitap etme oranları daha yüksektir.

Statik Web Sitesi Dezavantajları Nelerdir ?

Statik Siteleri, yönetim paneli olmaz, haber duyuru gibi aktivitelerinizi kullanıcılarla güncel olarak paylaşamazsınız, arama motorlarında içerik güncel olamayacağı için zor bulunurlar.

Kurumsal Site Tasarımı

POWERLINK, alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, online ödeme altyapıları ve diğer bir çok özelliği tek bir pakette sunar.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

İçerik yönetim sistemlerimiz ile sitenizin yönetimi hem çok kolay hem de hızlı. Sitenizi yönetirken zamandan kazanın, işinize odaklanın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Aramlarda üst sıralarda olmak ve ziyaretçi sayınızı artırmak için arama motoru optimizasyonu çok önemlidir. İçerik yönetim sistemimiz SEO’ya hazır.

7/24 Teknik Destek

Satış sonrasında da yanınızdayız! E-Ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.